reede, 8. oktoober 2010

Alati elegantselt lohakas

Hommikuti läheb meie majast kooli selline ema targutuste ja õpetuste järgi viigitud ja korrastatud poiss. Tagasi tuleb aga selline lohaka, aga maitsekalt lohaka välimusega tegelane. Ah et milline ta siis täpsemalt välja näeb? Koolibussist astub maha rõõmsa näoga poiss, kellel jopehõlmad lehvivad, osad särginööbid on lahti, särk on püksist väljas, püksid ise on lonti vajunud, sest pole olnud aega rihma pingutada ning kinganinad on liivased. Jah ja ega ma ei nurise, sest nägu on ju endiselt rõõmus ja kas üldse ongi ühel koolilapsel kõiki neid ebaolulisi pisiasju koolis aega märgata, kui on palju teisi põnevaid tegemisi.Tegelikult tahtisn juttu teha vestist, mis Tristanil seljas on. See sai valmis juba septembris, kuid jällegi polnud fotosid. Tegin täna mõned kiired võtted. Tegemist on puuvillase vestiga, mida on tore ka suvel kanda.
Lõng: Bio- Baumwolle, G-B WarenhandelsKudusin ühe pildi järgi, mis on minu puhul väga üllatav tegu. Tavaliselt ei võta ma ilma kindla juhendita vardaidki kätte. Nuriseda võiksin ainult selle V-kaeluse üle. Ma ei teagi, kas tänu täispuuvillasele lõngale või minu kogenematusele ei tulnud kaeluse kokkuvõtmiste koht ühtlase pingega. Eks ma pean siis sellest oma veast õppima.Must värv oli Tristani valik ja eks musta ole ka kõigi teiste värvidega lihtsam kombineerida.

Rõõmsat sügist!

10 kommentaari:

 1. Lemmi, väga mõnus postitus! Mina tahaksin oma pojale (kui mul oleks poeg) selliseid veste kõigis võimalikes värvides, tõeline klassika.

  VastaKustuta
 2. Aitäh Heli! Need vestid on tõesti mõnusad ja saab kanda nii piduliku kui ka igapäevase juurde.

  VastaKustuta
 3. Väga mõnus vest, muheda poisi seljas!
  Ilus!

  VastaKustuta
 4. Vahva vest! Sobib poisile väga. Tõesti hea riideese nii pidulikuks kui ka igapäevaseks. :))

  VastaKustuta
 5. Tänud Pille ja Diana! Tore, et minu blogi külastasite!

  VastaKustuta
 6. Väga toredalt kirja pandud lugu :) Mul tõusis muie kohe näkku. Lapsed on vahvad!!!
  Vest on tõeliselt tore, sobib koolipoisile hästi!

  VastaKustuta
 7. mulle meeldivad ka vestiga poisid:)
  ja mulle meeldivad ka vestiga mehed - mul need mõlemad kodus olemas:DD
  Ühesõnaga tore vest ja vahet pole kas särk püksis või elegaant-lohakalt pükste peal:)
  modell on tubli!

  VastaKustuta
 8. Aitäh Triinu ja Marmelaad! Mehed võiksid rohkem veste kanda, sest see on ju tegelikult väga mugav riideese. Modellil oli see päev eriti lahke tuju ja lubas neid pilte ikka palju teha, et sain valikut teha.

  VastaKustuta
 9. Ei teagi kellele komplimentide tegemisest alustada. Mõnus oli jah sinu postitust lugeda (nostalgiline tunne oma lapsepõlvest tuli hetkeks), ja vest on väga ilus-mõnus, isegi šikk mu meelest. Modellile ka maksimumpunktid:-)

  VastaKustuta
 10. Annan modellile kõik kiitvad sõnad edasi, siis ta on minuga vast järgmine kord ka sõbralikult nõus pilte tegema.

  VastaKustuta