kolmapäev, 13. juuli 2016

Roostekarva Kuigi ma armastan väga ka kleite kanda, siis sama palju armastan ka teksaspükse ja igasuguseid muid pükse. Pükstemood on mulle külge jäänud sellest ajast kui esimesed lapsed veel väikesed olid. Ma pole kunagi olnud selline ema, kes lastega kodust välja minnes kannaks kõpskingi ja kleite. Ilmselt tuleb see sellest, et väikeste lastega koos olles on tähelepanu  nagunii paljude asjade vahel jagatud ja liignaiselik riietus teeks koostegemised lihtsalt ebamugavaks. Aga kena tahaks ju ikkagi välja näha. Nii on minust saanud pluuside, särkide, pulloveride ausataja.  Nüüd on mul uus Lillestoffi roostekarva tikotaažist särk, mida oma sametjakiga ja velvetpükstega kanda.


Natuke pärlitööd ja nööpe. Lilleline riie taaskasutusest (Milla Vanakraam).
Kangas: Marsala

4 kommentaari:

  1. Väga nunnu pluus ja sobib Sulle imeliselt :) Need nööbid on väga tuttavad, peaksid olema Saksa firma Jill toode :) See pärlitega ja nööpidega liist on väga äge!

    VastaKustuta
  2. Tänud! Ma tegelikult ei teagi, kelle toodetud nööbid need on, sest sain need vanaemalt. Ta lõikab vaipade jaoks riided ribadeks ja nööbid saan mina endale. Olen palju ilusaid nööpe just niimoodi leidnud.

    VastaKustuta
  3. Võimatu on veel lahedamalt nööbiliistu kujundamisele läheneda!

    VastaKustuta