esmaspäev, 23. november 2009

Sall nimega Siil ja teised asjad meestele

Kudusin oma esimese Baktuse salli , mille juhend pärit Strikkeliselt. Ma olen alati eelistanud kolmnurkseid puuvillaseid rätte klassikalistele pikkadele sallidele. Nüüd siis esimene kootud kolmnurkne.Lõng: Ronda (Schoeller Stahl).Kudusin jäägist, mis oli mütsist üle jäänud.Enne lõppu sai lõng otsa ja siis kasutasin veel teisi jääke, mille päritolu ja nime ma enam tuvastada ei suutnud.


Selle salliga on ka üks aga. Nimelt hakkasid Tristani kaelal asuvad torkimisandurid tööle ja ta teatas, et seda siili ta oma kaela ligi tihti lasta ei kavatse. Mulle tundub, et olen talle kudunud erinevatest materjalidest erinevaid kaelakatteid ja alati on probleem, kui need sisaldavad villa. Ma võiks ju oma vigadest õppida. Aga ma taban ennast ikka ja jälle mõnd ülipehmet tokki käes hoides mõttelt, et see sobib Tristanile ideaalselt, see küll ei torgi, see on nii udupehme. Pean ikka tunnistama ,et Tristani kael kannatab kõike muud kui villa.Lisaks veel ühed isadepäeva sokid.

Lõng: 7-veljestä ( Novita)


Ja veel üks tore asjake isadepäevaks. Tristani meisterdatud mälupulk. Tore idee ning teostus pole keeruline ja paljud asjad jäävad nüüd unustamata.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar