pühapäev, 31. jaanuar 2010

12 MÜTSI Valge nagu lumi.

Aimi oma sõpruskonnaga algatas projekti 12 MÜTSI. 12 erivärvi vilditud mütsi. Ma pole endas seda viltimissoont veel üles leidnud. Löön siiski kaasa, kuid kasutan mütside tegemiseks tehnikaid, mida ma rohkem tunnen. Ehk valmib aasta jooksul ka mõni minu tehtud viltmüts.

JAANUAR- VALGESeekord siis õmblemine. Loviisa sai endale valge sooja kassimütsi. Katsetasime täna tuulise ilmaga ära. Külm ei hakanud, tuul sisse ei puhunud.
Lõige (väikeste täiendustega) Ottobre 2009/6.
Paeladeks ise tehtud I-cord
Ja liug võib alata iga ilmaga.Ja kui meie õues parasjagu ei jookse ringi valge lumekass, siis saavad mütsis puhata mängukarud ja nukud.

4 kommentaari:

  1. Väga vahva kiisumütsike ;)sobib pisikesele Loviisale supperhästi! Minu jaoks jälle karvase kanga õmblemine mõistatus st. tahaks kunagi ka ise osata :D

    VastaKustuta
  2. Ah, just avastasin Sinu antud paelaõpetuse, no mul pole kunagi sobivadid paelu-nööre võtta,nii mõnigi idee jääb selle pärast teostamata, pean proovima, aitäh!

    VastaKustuta
  3. Hobipunkti ideepangast olen ma juhuslikult leidnud juhiseid, mida ma olen eelnevat pikalt mööda raamtuid ja internetti taga ajanud. Tore kui viitest abi oli.

    VastaKustuta