esmaspäev, 30. aprill 2012

KIRJU-MIRJU

Kuna täna on viimane aprillikuu päev, siis on ju veel sobiv kirjutada kõrvasoojendajatest ja jopedest.Tänase ilmaga pole küll vaja jopet kanda ega kõrvu soojendada, aga rääkida võib sellest ikkagi.


Sai jälle selline rõõmus värviline kompott. Natuke igast värvist ja siis veel natuke värvi. Võib-olla tuleb see sellest, et on lilleseemnete külvamisaeg ja kuna lilleõied lasevad end veel kaua oodata, siis tuleb ise värve luua.


Mantlil puuduvad endiselt trukid, sest ma pole midagi sobivat leidnud.  Mantli alt piiluvad püksid on Loviisa jaoks kohandatud Tristani vanad püksid, millel augulised põlved ära lõikasin  ja pitsiga asendasin. 


Kõrvasoojendajad on minu arust väga kummalised asjad , need oleks nagu osake tulnukate garderoobist. Loviisa arvates on need lahedad, mis on tegelikult tõsi. Ostsin poest tooriku ja täiendasin seda natuke heegeldatud lilledega ja pärlitega.

Ja kõige selle kupatuse juurde tegin veel ühe lõbusa salli. Ääre jaoks kasutasin  satsilõnga Schachenmayr Argentina, mille masinaga salli külge õmblesin.


Lõige (mantel): Ottobre 6/2009


Vot selline kirju-mirju kupatus.


Ja nagu ikka igal aastal on selgi aastal meil terve põllutäis hanesid "toita" ja imetleda.


4 kommentaari:

 1. Lemmi, küll me siin Elisabetiga imetlesime kogu komplekti.

  VastaKustuta
 2. Mul on endiselt hea meel, et Loviisa kõik minu värvinakkused ära kannatab ja kaasa teeb. Ei tea, millal tuleb see esimene "Ei ema, seda ma küll selga ei pane".

  VastaKustuta
 3. Oi mulle meeldib see kirju kompott! Mantel on nii armas ja kõik muu ka.

  VastaKustuta
 4. Aitäh! See värvide kompott teeb varakevade palju rõõmsamaks.

  VastaKustuta