kolmapäev, 19. november 2014

Kangad

Juba tükk aega seisab minu blogis tühi lehekülg nimega "Kangad". Milleks selline lehekülg?
 Meil müüakse kangapoodides väga ilusaid kangaid. Pildil olevad kangad on kõik Eestist ostetud.
Peaaegu alati olen ma leidnud poodide valikust just sellise riide, mida otsinud olen.Aga just nimelt peaaegu. Järjest rohkem on olnud neid olukordi, kui ma olen otsinud lastepärast, armsat, puuvillast trikookangast  ja ma ei ole seda leidnud. 
Otsisin ühevärvilist trikooriiet lapse mütsi jaoks. Ühes suures kangapoes oli puuvillastest kangastest valida roosa, valge, must, luitunud kollane ja seal kõrval rullide viisi sünteetilist kangast. Võta, millist värvi tahad. 
Kui otsisin  ilusa mustriga trikookangast beebiteki tarvis, siis olin jällegi jännis. Tere Kassi ei soovinud ma osta ja teised mustrid ei kõnetanud mind üldse. 
Kui käia tihti kangapoes, kus müüakse kaalutükke, siis võib leida väga ilusaid palasid. Kahjuks või õnneks ei käi ma väga tihti linnas ja siis on armsa kanga leidmine puhtalt õnne asi. Lisaks ei ole kaalutükkide koostis alati teada. 
Nii ma siis olen ühe ja teise asja jaoks tellinud trikookangaid Saksamaalt. Ja mitte lihtsalt puuvillaseid, vaid biopuuvillaseid, mis on toodetud GOTS baasil. Orgaanilisi kangaid  sellepärast, et ma teaksin,et vähemalt osa sellest materjalist, mis minu masina nõela alt läbi käib, on toodetud inimesest ja keskonnast hoolides ning et mu oma lapsed, kellel ma peamiselt õmblen, saaksid kanda ohutumaid riideid.
Olen otsustanud pakkuda neid kangaid väikestes kogustes ka teistele huvilistele. Kuna E- poe tegemine võtab veel aega, siis algse valiku panen üles  siia blogisse. Kui oled huvitatud mõnest kangast, mis on kangaste leheküljel üleva, kirjuta mulle. E-maili aadressi leiad kontaktidest.

Ilusat nädala jätku!1 kommentaar: