Pühapäev, 5. september 2010

Selle suve viimane linane

Mulle meeldivad vist peaaegu kõik värvid, aga mõned on kohe erilised lemmikud. Üks neist lemmikutest on ka lilla. Mul pole olnud ühtegi üleni lillat riideeset. Sel suvel parandasin selle vea ja õmblesin endale lilla linase kleidi. Valmis alles augustis ja sellepärast on peaaegu kandmata. Aga järgmine suvi on ju kõigest varsti saabuva talve taga.


Lõige: Ottobre 5/2008


Vööks kasutasin pitsi, mida sobib siduda


nii ette kui ka


taha.


Ees on kaunistuseks väikesed voldid ja pärlmutternööbid.


Nööbid pärit Liann Lõngadest. Pean tunnistama, et ostsin need täiesti ilma eesmärgita. Seisin neid vaadates nagu laps kommipoes ja ei saanud ilma nendeta lahkuda. Nüüd on nad endale õnneks koha leidnud. Need nööbid on juba ise nii ilusad, et kleidi juurde tehtud pärlid tunduvad tavalisel linnapäeval lihtsalt liialdusena.


Seni kui kleit uut suve ootab, kannan mina sooje kampsuneid ja joon vürtsikat teed. Teilegi ilusat teeaega!11 kommentaari:

 1. Kiidan julgelt, et see on üks vägakenakleit:)
  Värv on minu lemmikpotist.
  Onju tore järgmist suve oodata, kui tead, et kapis ootab seda ka uus kleit :D

  VastaKustuta
 2. Ma tegelikult pole veel hakanud suve ootama, Praegu ootan vist ilusat päikselist värviliste lehtedega sügispäeva ja siis esimest lund ja nii edasi. Aga kleitide pärast võiks küll suve oodata, sest kuigi ma tahaks talvel ka ilusaid talvekleite kanda, siis teen seda siiski väga harva, sest ma olen kohutav külmavares. Nii ongi soojade ilmade saabudes kleidiigatusus juba päris suur. Ja värve ma armastan vist igasuguseid. Sinu siidisall oli ka väga ilusate särvate värvidega ja sobis modelli leekivate juustega imehästi.

  VastaKustuta
 3. jah, meile meeldib ju kududa ka ja millal siis neid kampsuneid ja mütse kantakse kui igavene suvi on:D
  aga ikkagi....ma olen ka kohutav külmavares, võiks isegi öelda, et mul on kodus juba villased sokid jalas:DD

  VastaKustuta
 4. That dress is beautiful! Where does the pattern come from? I am actually looking for one like this to make for myself! I like the front pleats ans I love how you used lace as belt!

  VastaKustuta
 5. Lemmi, ilus sügispäev sai veelgi ilusamaks tänu sinule. See lilla ja linane ja lõige ja oh ja ah...
  Need rootsi naised ka veel...;)

  VastaKustuta
 6. Thank you for the link to the patterns. I didn't know these! I think I am going to order one (or more) very soon ;-)

  VastaKustuta
 7. Jah Kadri need Rootsi naised need teevad meie garderoobis tõsiseid korrektuure. Et kõik oleks 100 % täiuslik, peaksin veel värve vahetama: kleit sinine ja liibukad kollased.

  VastaKustuta
 8. Oi, ilus ja imeline kleit! :)

  VastaKustuta
 9. Väga armas kleit, meeldivad ees need läbiõmmeldud triibud (neil on kindlasti oma nimi, mida mina paraku ei tea), nööbid on armsad ja pits imeline! :)

  VastaKustuta
 10. Nii mõnus blogi, silm kohe puhkab ja naudib kauneid näputöid. Edu!!!

  VastaKustuta