teisipäev, 26. jaanuar 2010

Kirjutamata jutud 2.osa

See postitus tuleb sama kirju nagu eelminegi. Nüüd lihtsalt on õnnestunud mõned ammu tehtud asjad fotodele jäädvustada.
Roosiline seelik, mille juurde said tehtud südametega kõrvarõngad ja heegeldatud kaelaehe eelmisest postitusest. Ma ei mäletagi enam, millisest Burdast ma selle lõike võtsin.
Seelik ise on nii pikk, et trepist minnes peab seda kergitama.


Kampsuni õmblesin siia juurde aastavahetuseks.
Lõige: Ottobre 2/2008


Nii näeb välja kogu komplekt.Seda kleiti kandsin ma esimest korda juba sügisel, koolijuubelil. Jällegi polnud mul sellest ühtegi fotot.


Ma ei saanud poest ostmata jätta seda sinepivärvi riiet. Idee kootud ülaosaga kleidist oli juba ammu peas tiirelnud. Koolijuubelile polnud aga midagi selga panna. Niisugune on lühidalt selle kleidi saamislugu.Lõng: Angora Merino DK, Sublime ( Pullover).Kuna kangas oli osaliselt läbipaistev, õmblesin sinna alla musta siidi. Lõike kohandasin ümber ühest vanast lõikest.


Veel lubatud pildid vestist, mida mainisin samuti eelmises postituses.


Vesti idee Filati 36.
Lõng: Angora Merino DK, Sublime (Pullover). Sama lõng, mida eelnenud kleidi puhul kasutasin. Mõnus ja pehme lõng.

Lisasin heegeldatud ääre, mida originaalis pole. Muudab vesti naiselikumaks ja õrnemaks.Sobib kokku minu Mrs. Beeton randmesoojendajatega.

4 kommentaari:

 1. Nii elegantsed rõivad. Väga väga ilusad. Seelik peabki pikk olema, et seda trepist kõndidest kerge käeliigutusega kergitada. Sellised seelikud on minu absoluutsed lemmikud.

  VastaKustuta
 2. Aitähh! Mina armastan ka rohkem pikki seelikuid. Põlveni seelikuid kannan vist rohkem sukkpükste pärast, sest neid on praegu nii toredate värvide ja mustritega.

  VastaKustuta
 3. Ah, millised kaunid. Sinepikarva kleidi ülaosa koos kaelaehtega ... olen sõnatu, fantastiline!

  VastaKustuta
 4. Aitähh nende ilusate kiitvate sõnade eest!

  VastaKustuta